Kingsoft Office Suite Free 2012

9.1.0.4758 Beta

Kapsamlı, kullanması kolay ve ücretsiz bir Ofis aracı

5.0

1

17.8k

Bu uygulamayı oyla

Kingsoft Office Suite Free 2012, Microsoft Office'in bir alternatifi olup ücretsiz üç araç sunar: Bir metin editörü, bir elektronik tablo editörü ve power point sunum yaratıcısı.

Uygulamanın ara yüzü üç durumla da benzerlik gösterdiği için araçların üçü de normal Microsoft Office kullanıcılarına tanıdık gelebilir. Dahası, özelliklerin kalitesi ve sayısı da gerçekten aynıdır. Ancak performansta bir farklılık tespit edebilirsiniz çünkü Kingsoft Office oldukça hafiftir ve dokümanları şaşırtıcı bir hızda açar.

Üç uygulama da 'doc', 'xml' ve 'ppt' dosyaları ile uyumludur ve bu formatlardan birinde yaptığınız her şeyi kaydedebilirsiniz. Tabi ki dokümanlarınızı yönetebileceğiniz uygulamanın kendi formatı vardır. Diğer güzel bir özellik de dosyalarınızı direkt olarak PDF dokümanı olarak dışa aktarma olasılığıdır.

Kingsoft Office'in diğer bir özelliği de bir şifre kullanarak sadece sizin erişebileceğiniz önemli dosyaları şifrelemenizi sağlamasıdır; bu, hassas dosyalar için çok önemli bir özelliktir.

Kingsoft Office Suite Free 2012 işlerinizi yürütmek için muhtemelen ihtiyacınız olan her şeyi sunar: Metin düzenlemek için bir araç, elektronik tablolar ve sunum hazırlamak için de ayrı bir araç. Öğrenciler ve işçiler için hepsi bir programda.
Uptodown X